+420 722 086 304

Výkup mosazi Strakonice

Vlastnosti mosazi: jedná se slitinu mědi a zinku. Mosaz byla velmi drahá, používala se na výrobu mincí a šperků. Díky svým chemickým a fyzikálním vlastnostem se i dnes používá v mnoha průmyslových odvětvích.

výkup mosazi Strakonice

Výkup mosazi Strakonice: Naše společnost Monaxa Provider s.r.o. se již několik let pohybuje v oblasti výkupu šrotů. Díky dlouhodobému působení naší firmy na trhu nabízíme výkup mosazi po celém území České Republiky.

Výkup mosazi - časté otázky našich partnerů:

V jakém množství vykupujeme mosaz a jiné materiály?
Výkup mosazi probíhá celorepublikově. Pro vykupovaný materiál si přijedeme kdekoliv po celém území ČR. Díky široké působnosti naší firmy v mnoha oborech vykupujeme mosaz od 1kg.

Jak je to s převzetím materiálu?

  • Je to velice jednoduché stačí nás kontaktovat na telefonním čísle +420 722 086 304, nebo nám napsat mail na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a zdělit nám množství vykupovaného materiálu a místo kde se nachází.
  • Poté již jen vyšleme na místo výkupu našeho specialistu, který pomocí ručních spektrometrů provede chemické složení materiálu a provede platbu. Je nám jedno zda výkup bude probíhat ve městě Strakonice, Praha, Krnov, Plzeň... Jsme schopni přijet na místo výkupu do 24 hodin od kontaktu.

Jaké jsou možnosti dopravy a platby?
Za vykupovaný mosazi či jiných materiálů platíme vždy na místě převzetí a to buď hotově, nebo pomocí internetové bankovnictví.

Cena za výkup mosazi - vysoké ceny pro všechny naše partnery

Naše firma nabízí vysoké ceny za výkup mosazi. Pro více informací k cenám si prohlédněte náš online ceník za výkup mosazi.

Název Množství Cena
Mosaz - kohoutková 1 kg 65 Kč
Mosaz - třísky 1 kg 30 Kč

Jedná se o maloobchodní ceník do 100 kg v místě výkupu po celé ČR!
Ceník je platný od 30.05.2014.

V případě zájmu nás kontaktujte pomocí e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo
na čísle +420 722 086 304 budeme se vám rádi věnovat.

Kontaktujte nás

Výkup mosazi po celém území ČR

Výkup mosazi probíhá ve městě Strakonice a po celém území ČR. Kompletní seznam míst, kde mosaz vykupujeme si můžete prohlédnout na stránce níže.
Výkup mosazi - lokality výkupu Rozdíly mezi bronzem a mosazí

Mosaz a jiné materiály vykupujeme po celém území České Republiky, nejčastěji v lokalitách: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice, Havířov, Zlín, Kladno, Most, Karviná, Opava, Frýdek-Místek, Karlovy Vary, Jihlava, Teplice, Děčín, Chomutov, Přerov, Jablonec nad Nisou, Mladá Boleslav, Prostějov, Třebíč, Česká Lípa, Třinec, Tábor

Kontaktujte nás

mapa

Telefon: +420 722 086 304
E-mail: info@vykup-medi.cz

Nabízíme také:

půjčovna dodávek prodej králíkáren

Navštivte také:

inzerce zdarma - kovy.cz

Copyright © 2014 vykup-medi.cz - výkup mědi a ostatních kovů // Katalog www, Katalog - topná paliva, katalogy

Kovy.cz

Výkup tvrdokvu po celé České republice do 24 hod, neváhejte nás kontaktovat: info@kovy.cz, +420 722 086 304  

Litujeme, ale tato stránka neexistuje...

404

Je nám líto, ale stránka kterou se chystáte navštívit není na uvedené adrese dostupná.

přidat inzerát zdarma