+420 722 086 304

Výkup katalyzátorů za vysoké ceny
Výkup katalyzátorů za vysoké ceny
Naše firma nabízí výkup katalyzátorů po celém území ČR. Vykupujeme veškeré katalyzátory za jedny z nejvyšších cen na trhu.

Výkup katalyzátorů po celém Česku za vysoké ceny

Katalyzátor je součástka téměř každého dnešního automobilu, která má za úkol změnit škodlivé látky vycházející z motoru automobilu na látky méně škodlivé, které se poté můžou vypustit do ovzduší. Katalyzátory jsou v dnešní době velice důležité a vzhledem k čím dál vyšším požadavkům na životní prostředí, se klade vysoký důraz také na katalyzátory. Každý katalyzátor – ať už z automobilu dobře nebo špatně používaného má svou životnost a pokud jí překročí, tak se účinnost značně sníží.

výkup katalyzátorů

Výkup katalyzátorů spolu s dalšími šroty naše společnost provádí již několik let. Zaměřujeme se na klienty po celé České Republice. Materiál můžeme vykoupit kdekoliv se vám zachce. Katalyzátory vykupujeme ve velkých městech jako je Praha a Brno, ale také v těch menších s počtem obyvatel 50 tisíc lidí a méně.

V jakém množství vykupujeme katalyzátory?
Výkup katalyzátorů nabízíme od jednoho až po takřka neomezený počet.
Jakým způsobem materiál přebíráme?
Stačí nás kontaktovat telefonicky nebo pomocí emailu, sdělit nám množství materiálu a místo, kam chcete, abychom přijeli. Na místo přijedeme nejčastěji do jednoho dne.

Jaké jsou možnosti dopravy a platby?
Za výkup katalyzátorů platíme vždy na místě výkupu a to buď hotově, nebo přes internetové bankovnictví.

Naše ceny za katalyzátory

Tyto automobilové součástky jsou velice rozšířené a každá automobilka má své vlastní katalyzátory, které mají jiné vlastnosti a jiný obsah prvků (rhodium, platina atd..), než ty ostatní. Z těchto důvodů se výkup katalyzátorů nečiní podle hmotnosti, ale podle obsahu důležitých prvků, které zjistíme na místě výkupu speciálním přístrojem.
Ceník za výkup katalyzátorů

Jestli máte nějaké dotazy nebo připomínky, neváhejte
se obrátit na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo
na čísle +420 722 086 304 budeme se vám rádi věnovat.

Kontaktujte nás pro více informací

Ilustrační fotografie

Cena za výkup katalyzátorůvýkup katalyzátorůvýkup katalyzátorů ceník

Seznam míst kde katalyzátory vykupujeme

Výkup katalyzátorů naše společnost provádí po celém území České Republiky. Seznam míst si můžete prohlédnout pod odkazem níže.
Lokality kde katalyzátory vykupujeme

Katalyzátory a ostatní materiály vykupujeme po celém území České Republiky, nejčastěji v lokalitách: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Tábor, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice, Havířov, Zlín, Jablonec nad Nisou, Mladá Boleslav Kladno, Most, Karviná, Opava, Frýdek-Místek, Karlovy Vary, Jihlava, Teplice, Děčín, Chomutov, Přerov, Prostějov, Třebíč, Česká Lípa, Třinec.

Kontaktujte nás

mapa

Telefon: +420 722 086 304
E-mail: info@vykup-medi.cz

Nabízíme také:

půjčovna dodávek prodej králíkáren

Navštivte také:

inzerce zdarma - kovy.cz

Copyright © 2014 vykup-medi.cz - výkup mědi a ostatních kovů // Katalog www, Katalog - topná paliva, katalogy

přidat inzerát zdarma