+420 722 086 304

Výkup technického stříbra
Výkup technického stříbra
Provádíme výkup technického stříbra po celém území ČR. Nabízíme vysoké ceny za výkup technického stříbra všem našim partnerům.

Výkup technického stříbra Ostrava

výkup technického stříbra OstravaNaše firma nabízí výkup technického stříbra v lokalitě Ostrava a po celém území České Republiky. Díky široké působnosti naší firmy ve šrotařském oboru nabízíme výkup technického stříbra od 1 kg kilogramu. Převzetí materiálu navíc probíhá na vámi zvoleném místě kdekoliv v Česku.

Jak probíhá výkup technického stříbra?
Při výkupu technického stříbra je nutné kontaktovat nás pomocí e-mailové adresy Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo na čísle +420 722 086 304 a zdělit nám množství a místo kde se materiál nachází. Poté již jen na místo výkupu přijede náš specialista s technikou, která určí ryzost vašeho stříbra a provede nacenění a platbu...

Cena za technické stříbro je u nás jedna z nejvyšších na trhu

technické stříbro - cenaCena za výkup technického stříbra je vždy individuální. Záleží na množství materiálu a jeho chemickém složení. Berte prosím na vědomí že technické stříbro je sloučenina, která obsahuje nežádoucí prvky jako jsou nikl, kadmium, wolfram, cobalt a další pojiva, která se při procesu zpracování doslova vypaří.

K nejvyšším cenám za výkup technického stříbra se dostáváme na základě chemického složení vykupovaného materiálu. Cena technického stříbra se vždy odvíjí dle procentuálností poměrů čistého ryzího stříbra.

Kontaktujte nás pro více informací e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,
nebo na čísle +420 722 086 304.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře ZDE

Výkup technického stříbra Ostrava - výkup po celé ČR:

Již několik let provádíme výkup technického stříbra v blízkém okolí města Ostrava, nyní jsme však rozšířili působnost výkupu pro celou Českou Republiku.

Výkup technického stříbra - lokality výkupu

Výkup technického stříbra nabízíme po celém území ČR - nejčastěji v těchto oblastech: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice, Havířov, Zlín, Kladno, Most, Karviná, Opava, Frýdek-Místek, Karlovy Vary, Jihlava, Teplice, Děčín, Chomutov, Přerov, Jablonec nad Nisou, Mladá Boleslav, Prostějov, Třebíč, Česká Lípa, Třinec, Tábor, Ostrava.

Kontaktujte nás

mapa

Telefon: +420 722 086 304
E-mail: info@vykup-medi.cz

Nabízíme také:

půjčovna dodávek prodej králíkáren

Navštivte také:

inzerce zdarma - kovy.cz

Copyright © 2014 vykup-medi.cz - výkup mědi a ostatních kovů // Katalog www, Katalog - topná paliva, katalogy

Kovy.cz

Výkup tvrdokvu po celé České republice do 24 hod, neváhejte nás kontaktovat: info@kovy.cz, +420 722 086 304  

Litujeme, ale tato stránka neexistuje...

404

Je nám líto, ale stránka kterou se chystáte navštívit není na uvedené adrese dostupná.

přidat inzerát zdarma