+420 722 086 304

Výkup mosazi Třebechovice pod Orebem

Vlastnosti mosazi: jedná se slitinu mědi a zinku. Mosaz byla velmi drahá, používala se na výrobu mincí a šperků. Díky svým chemickým a fyzikálním vlastnostem se i dnes používá v mnoha průmyslových odvětvích.

výkup mosazi Třebechovice pod Orebem

Výkup mosazi Třebechovice pod Orebem: Naše společnost Monaxa Provider s.r.o. se již několik let pohybuje v oblasti výkupu šrotů. Díky dlouhodobému působení naší firmy na trhu nabízíme výkup mosazi po celém území České Republiky.

Výkup mosazi - časté otázky našich partnerů:

V jakém množství vykupujeme mosaz a jiné materiály?
Výkup mosazi probíhá celorepublikově. Pro vykupovaný materiál si přijedeme kdekoliv po celém území ČR. Díky široké působnosti naší firmy v mnoha oborech vykupujeme mosaz od 1kg.

Jak je to s převzetím materiálu?

  • Je to velice jednoduché stačí nás kontaktovat na telefonním čísle +420 722 086 304, nebo nám napsat mail na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a zdělit nám množství vykupovaného materiálu a místo kde se nachází.
  • Poté již jen vyšleme na místo výkupu našeho specialistu, který pomocí ručních spektrometrů provede chemické složení materiálu a provede platbu. Je nám jedno zda výkup bude probíhat ve městě Třebechovice pod Orebem, Praha, Krnov, Plzeň... Jsme schopni přijet na místo výkupu do 24 hodin od kontaktu.

Jaké jsou možnosti dopravy a platby?
Za vykupovaný mosazi či jiných materiálů platíme vždy na místě převzetí a to buď hotově, nebo pomocí internetové bankovnictví.

Cena za výkup mosazi - vysoké ceny pro všechny naše partnery

Naše firma nabízí vysoké ceny za výkup mosazi. Pro více informací k cenám si prohlédněte náš online ceník za výkup mosazi.

Název Množství Cena
Mosaz - kohoutková 1 kg 65 Kč
Mosaz - třísky 1 kg 30 Kč

Jedná se o maloobchodní ceník do 100 kg v místě výkupu po celé ČR!
Ceník je platný od 30.05.2014.

V případě zájmu nás kontaktujte pomocí e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo
na čísle +420 722 086 304 budeme se vám rádi věnovat.

Kontaktujte nás

Výkup mosazi po celém území ČR

Výkup mosazi probíhá ve městě Třebechovice pod Orebem a po celém území ČR. Kompletní seznam míst, kde mosaz vykupujeme si můžete prohlédnout na stránce níže.
Výkup mosazi - lokality výkupu Rozdíly mezi bronzem a mosazí

Mosaz a jiné materiály vykupujeme po celém území České Republiky, nejčastěji v lokalitách: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice, Havířov, Zlín, Kladno, Most, Karviná, Opava, Frýdek-Místek, Karlovy Vary, Jihlava, Teplice, Děčín, Chomutov, Přerov, Jablonec nad Nisou, Mladá Boleslav, Prostějov, Třebíč, Česká Lípa, Třinec, Tábor

Kontaktujte nás

mapa

Telefon: +420 722 086 304
E-mail: info@vykup-medi.cz

Nabízíme také:

půjčovna dodávek prodej králíkáren

Navštivte také:

inzerce zdarma - kovy.cz

Copyright © 2014 vykup-medi.cz - výkup mědi a ostatních kovů // Katalog www, Katalog - topná paliva, katalogy

Kovy.cz

Výkup tvrdokvu po celé České republice do 24 hod, neváhejte nás kontaktovat: info@kovy.cz, +420 722 086 304  

Litujeme, ale tato stránka neexistuje...

404

Je nám líto, ale stránka kterou se chystáte navštívit není na uvedené adrese dostupná.

přidat inzerát zdarma